۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
فراخوان طراحي لوگو (آرم)

با توجه به تصميم دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر مبني بر تهيه آرم (لوگو) مخصوص خود از كليه علاقمندان و طراحان دعوت به عمل مي آيد تا طرح پيشنهادي خود را از تاريخ 01/03/97 با رعايت ويژگي ها و توضيحات ذيل به صورت الكترونيكي با فرمت jpG يا TIFF و با كيفيت معادل 400DPI به نشاني info@irshums.ac.ir ايميل و يا به آدرس پستي استان سيستان و بلوچستان/ شهرستان ايرانشهر / بلوارامام خميني(ره) نبش كوچه 46 و با كد پستي 9916643535 بنام (دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر ، مديريت روابط عمومي) حداكثر تا 30/03/97 ارسال نمايند تا جهت انتخاب بهترين طرح در اختيار هيات داوران قرار گيرد.

 

فراخوان فوق تا 97/4/31تمديد شد. 

 

ضمنا درج مشخصات شركت كنندگان شامل : نشاني پستي،تلفن همراه و ايميل به همراه طرح پيشنهادي الزامي است.


ويژگيهاي لوگوي پيشنهادي :

 

تكراري نبودن طرح/سادگي و زيبايي / قابليت اجرا به صورت تك رنگ و يا 2 رنگ/ استفاده از عناصر دريا ، سوزن دوزي بلوچي ، قلعه ايرانشهر/نماد سلامت / عدم استفاده از خطوط ظريف و باريك براي ملاحظات فني چاپ عدم تاخير تغيير اندازه در ماهيت بصري آرم از مهمترين ويژگي هايي است كه بايد در طراحي لوگو مد نظر قرار گيرد.


لازم بذكر است طرح هاي ارسالي به طراحان عودت داده نخواهد شد و ارائه توضيحات در مورد لوگو و شناسنامه هر عنصر الزامي مي باشد.

حق استفاده مادي و معنوي از طرح منتخب توسط دانشكده علوم پزشكي ايرانشهر محفوظ بوده و دانشكده مجاز به ويرايش و اصلاح آن مي باشد.


برنده فراخوان موظف است جهت مذاكره با دانشكده فايل اصلي طرح را حداكثر يك هفته پس از اعلام نتايج ارائه نمايد.

تاریخ:
1397/03/01
تعداد بازدید:
753
طراحي و راه اندازي شده در مركز مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر
Powered by ITM
Powered by DorsaPortal