۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
پيام تسليت رهبر انقلاب در پي شهادت سردار شهيد سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او
در پي شهادت سردار پرافتخار اسلام شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس رهبر انقلاب پيامي صادر كردند.
بسم الله الرحمن الرحيم
 
 
ملّت عزيز ايران!
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيّبه‌ي شهيدان، روح مطهّر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاك او به دست شقي‌ترين آحاد بشر بر زمين ريخت. اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقيّة‌الله‌ ارواحنا فداه و به روح مطهّر خود او تبريك و به ملّت ايران تسليت عرض ميكنم. او نمونه‌ي برجسته‌اي از تربيت‌شدگان اسلام و مكتب امام خميني بود، او همه‌ي عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانيد. شهادت پاداش تلاش بي‌وقفه‌ي او در همه‌ي اين ساليان بود، با رفتن او به حول و قوّه‌ي الهي كار او و راه او متوقّف و بسته نخواهد شد، ولي انتقام سختي در انتظار جنايتكاراني است كه دست پليد خود را به خون او و ديگر شهداي حادثه‌ي ديشب آلودند. شهيد سليماني چهره‌ي بين‌المللي مقاومت است و همه‌ي دلبستگان مقاومت خونخواه اويند. همه‌ي دوستان -‌و نيز همه‌ي دشمنان- بدانند خطّ جهاد مقاومت با انگيزه‌ي مضاعف ادامه خواهد يافت و پيروزي قطعي در انتظار مجاهدان اين راه مبارك است. فقدان سردار فداكار و عزيز ما تلخ است ولي ادامه‌ي مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي كام قاتلان و جنايتكاران را تلخ‌تر خواهد كرد.

ملّت ايران ياد و نام شهيد عالي‌مقام سردار سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس را بزرگ خواهد داشت و اينجانب سه روز عزاي عمومي در كشور اعلام ميكنم و به همسر گرامي و فرزندان عزيز و ديگر بستگان ايشان تبريك و تسليت ميگويم.
سيّدعلي خامنه‌اي
13دي‌ماه 1398 
تاریخ:
1398/10/14
تعداد بازدید:
21
منبع:

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal