۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
ثبت نام در سامانه ثبت ملي اطلاعات پرستاران آغاز شد:

به گزارش روابط عمومي دانشكده علوم پزشكي" خانم كردي مدير اداره پرستاري از آغاز ثبت ملي اطلاعات پرستاران و گروههاي وابسته خبر داد و فرمود: پرستاران و گروه هاي هدف در يك فرصت دو ماهه نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمايند.

 خانم كردي  با اشاره به اجراي موفق طرح پايلوت ثبت ملي اطلاعات پرستاران وگروههاي وابسته در تبريز، سمنان و نيشابور، گفت: اجراي سراسري اين طرح در يك فرصت دو ماهه و تا پايان دي ماه انجام مي شود. در اين طرح اطلاعات دقيق و به روز كادر پرستاري در تمام بخش هاي كشور، شامل همكاران پرستار، اتاق عمل، هوشبري، فوريت هاي پزشكي، بهيار، كمك پرستار و كمك بهيار ثبت مي شوند.  

 وي تصريح كرد: از پرستاران و گروه هاي وابسته شامل: افراد شاغل، بازنشسته، بيكار و منتظر در ليست طرح نيروي انساني تقاضا مي شود با مراجعه به اين سامانه به نشاني Rn.behdasht.gov.ir  نسبت به ثبت اطلاعات و دريافت كد رهگيري اقدام كنند، اين كد به عنوان ثبت موقت اطلاعات درسامانه ثبت ملي اطلاعات پرستاران و گروههاي وابسته مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اين اطلاعات در مرحله بعد توسط بانك هاي اطلاعاتي موجود در وزارت بهداشت و سازمان نظام پرستاري اعتبارسنجي شده و از اطلاعات جمع بندي شده جهت برنامه ريزي نيروي انساني با توجه به ايجاد دسترسي به مديران پرستاري استفاده خواهد شد.

وي از تمام همكاران گروه پرستاري خواست تا با مراجعه به اين سامانه نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام كنند. همچنين مسئولين پرستاري بيمارستان هاي تابعه از طريق اطلاع رساني، تبليغ گسترده و... گروه پرستاري را براي ثبت اطلاعات ترغيب نمايند.

تاریخ:
1397/09/07
تعداد بازدید:
6100

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
طراحي و راه اندازي شده در مركز مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر
Powered by ITM
Powered by DorsaPortal