۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
برگزاري مانور ستاد سلامت نوروزي در ايرانشهر
مانور ستاد سلامت نوروزي در دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر" دكتر محمد مهران اميني فرد رئيس دانشگاه علوم پزشكي اظهار كرد: مانور سلامت نوروزي جهت آمادگي برقراري سلامت و امنيت غذايي مسافرين نوروزي و گردشگراني كه در ايام تعطيلات عازم شهرستان هاي جنوب استان را داشته باشند برگزار مي شود.

 دكتر اميني فرد افزود: در اين طرح 74 پايگاه اورژانس 115 بين راهي و شهري، 5 بيمارستان و 16 تيم بهداشتي متشكل از بازرسان بهداشت محيط به صورت 24 ساعته در حال انجام بازرسي از سطح مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي و اماكن عمومي و بين راهي در ايام تعطيلات به مسافران نوروزي خدمات ارائه مي دهند.

 وي افزود: با توجه به مقصد مسافران و گردشگران به شهرستانهاي جنوب استان علي الخصوص شهرستان چابهار تيم هاي نظارتي بهداشتي بصورت شبانه روزي با امكانات پرتابل و با هماهنگي و آمادگي كامل بطور مستمر از سطح مراكز، اماكن عمومي و بين راهي نظارت مي كنند.

 وي با اشاره به اهميت سلامت مسافرين نوروزي و هموطنان در ايام پرتردد تعطيلات نوروزي افزود: بازرسي از مراكز تهيه و توزيع مواد غذايي، اماكن بين راهي و ترمينال هاي مسافربري تشديد و بازديد هاي مشترك با ادارات مرتبط به صورت تيمي تشكيل و با دست فروشان مواد غذايي و متخلفان بطور جدي برخورد خواهد شد.

 رييس دانشگاه علوم پزشكي گفت: طرح بسيج سلامت نوروزي از 20 اسفند لغايت 20 فروردين بطور همزمان در كل كشور اجرا مي شود.

 دكتر اميني فرد ضمن تاكيد به همشهريان و مسافرين نوروزي افزود: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمينه هاي بهداشتي موارد را سريعا با شماره 190، سامانه اطلاع رساني وزارت بهداشت اعلام تا گزارشات فوق در اسرع وقت پيگيري شوند.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/12/21
تعداد بازدید:
96
منبع:

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
طراحي و راه اندازي شده در مركز مديريت آمار و فناوري اطلاعات دانشگاه علوم پزشكي ايرانشهر
Powered by ITM
Powered by DorsaPortal