۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
تاریخچه مرکز

بدنبال شیوع بیماری کووید19 از بهمن سال1398 و ممنوعیت حضور دانشجویان در محیط دانشگاه آموزش مجازی راه کار، اصلی ادامه تحصیل دانشجویان و جلوگیری از وقفه آموزشی در همه دنیا از جمله

ایران مورد توجه قرار گرفت. روند آموزش مجازی با شیب بسیار بالا گسترش یافت و در زمان کمتر از 2ماه بیش از ده برابر افزایش یافت. اگر چه تقویت زیرساخت و افزایش کمیت فعالیت های آموزشی مجازی باشدت و قدرت گذشته ادامه دارد،از این رو باتوجه به اینکه در بخش بسته های تحول آموزش به امر آموزش مجازی پرداخته بود اما از نیمسال دوم سال تحصیلی 1398-1399 واحد آموزش مجازی شروع به کار کرد ودر15 شهریورسال1399 کارشناس مسئول به این واحد تخصیص داده شد به تبع آن فعالیت های واحدآموزش مجازی بصورت جد شروع بطوریکه سامانه های یادگیری نوید و اسکای روم فعال شدندو پشتیبانی فنی و آموزشی بصورت جد صورت گرفت محتوای آموزشی تولید شده اساتید طی برنامه مشخص بازبینی و فیدبک مربوطه را دریافت کردند،عملگرد 3 ماهه و 6 ماهه تنظیم و به ریاست دانشگاه، مدیران آموزش تقدیم شد .

توانمندسازی اساتید درجهت تولید محتوای آموزشی با کیفیت و نوشتن طرح درس برگزار و برنامه کارگاه های پیش رو تنظیم گردید.

همینطور کارشناس متخصص درجهت برگزاری کلاس های آنلاین با مجموعه درحال همکاری است.

درحال حاضراین واحد در جهت ایجاد زیرساخت لازم برای تبدیل واحد آموزش مجازی به مرکز آموزش مجازی و الکترونیک را پیگیری می کند.

 

تاریخ به روز رسانی:
1400/01/28
تعداد بازدید:
1889
Powered by DorsaPortal