خبر فوری:
بیانیه حریم خصوصی دانشگاه
بیانیه حفظ حریم خصوصی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر
 
 
به پرتال دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خوش آمدید. دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است. در این بیانیه شرح داده می شود که چه اطلاعاتی ، چگونه و به چه منظور از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت شده و در باره نحوه استفاده و محافظت از اطلاعات توضیح داده می شود . دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کند. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی خواسته شود که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده و این مجموعه دانشگاهی در قبال اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.
ممکن است در آینده تغییراتی در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مطلع شوید.
- اطلاعاتی که دریافت می گردد : 
به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود.
این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد :
1) اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همرا، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی 
2) اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط.
3) اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.
چگونگی بهره برداری از اطلاعات : 
دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند :
1) ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران 
2) استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها
3) ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات 
4) استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه
توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.
دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر پیشنهاد می کند بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی را که می‌خواهید از طریق این دانشگاه به آنها لینک دهید، مرور کرده و بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این دانشگاه نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.
- امنیت اطلاعات :
دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.
- محتوی وب سایت :
وب سایت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است .
- وب سایت اعضای هیات علمی : 
اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه دارای سامانه وب سایت اعضای هیات علمی می باشند. بدین معنی که هر عضو هیات علمی دارای یک وب سایت اختصاصی به زبان فارسی است. ورود اطلاعات این وب سایت توسط اعضای محترم هیات صورت می پذیرد و مسئولیت کامل انتشار محتوای این وب سایت ها در بخش فعالیت های علمی نظیر تألیف کتب مقالات کنفرانس، طرح ها و اطلاعاتی از این دست بر عهده صاحبان هر یک از این وب سایت ها است. مدیریت آمار و فناوری اطلاعات در بدو ایجاد وب سایت برای هر یک از این اساتید تنها می تواند درخواست اطلاعات پایه افراد نظیر نام ، نام خانوادگی، اطلاعات تماس ،رشته تحصیلی، مرتبه علمی و گروه آموزشی نمایند. پس از ایجاد پرتال تنها بخش هایی از این اطلاعات که جنبه خصوصی نداشته باشد برای معرفی اساتید دارای نمایش عمومی خواهند بود.
- استفاده از کوکی ها : 
پایگاه اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور پرتال بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. 
- مالکیت معنوی و حق انتشار :
این پرتال و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد.
هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در پرتال وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد.
ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.
لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.
 - پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشگاهی :
اطلاعات مورد نیازمتقاضیان به صورت تکمیل فرم الکترونیک و یا فرم دستی که در اتوماسیون اداری و یا اختیار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات قرار دارد، این فرم ها پیش از تایید مدیریت آمار و فناوری می بایست به تایید رئیس و یا بخش مربوطه رسیده باشد. به طور معمول نام کاربری و رمز ورود با ارائه کارت شناسایی معتبر به صورت حضوری در اختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند پس از آن این فرم ها در آرشیو اتوماسیون اداری نگهداری شده و اطلاعات اشخاص در آرشیو الکترونیکی بایگانی خواهد شد.درحال حاضر پست الکترونیک دانشجویان با حضورفیزیکی دانشجو و ارائه کارت دانشجویی در محل مجتمع آموزشی رحمتیه ایجاد میگردد.
- پیوندها :
در پرتال دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه¬ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر پرتال دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده پرتال دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده سایت مربوطه می باشد.
- اطلاعات تماس :
دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر  نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این دانشگاه را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرسIT@irshums.ac.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از پرتال دانشگاه و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.
تاریخ به روز رسانی:
1399/05/12
تعداد بازدید:
23200
Powered by DorsaPortal