خبر فوری:
اخبار هسته گزینش مرکزی وزارت بهداشت
'NoData' not found in DataDic
اخبار هسته گزینش
کارگاه و همایش ها
آخرین مهلت برای ارسال طرح‌ها و ایده‌ها تا پایان دی‌ماه 1398 معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در راستای اجرایی‌سازی اولویت‌های فناوری حوزه سلامت در حوزه آرایشی و بهداشتی، اقدام به برگزاری "دومین رویداد ملی ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی" در اسفند ماه سال جاری و نموده است. این رویداد با شعار "فناوری سلامت، اقتصاد دانش‌بنیان" و با همکاری دفتر برنامه‌ریزی امورفناوری وزارت علوم، تحقیقات و فاوری، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بخش خصوصی برگزار می‌شود.
1401/03/16
بیستمین سمینار فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات چهارم و پنجم دی ماه برگزار می گردد. همراه با نمایش تجهیزات پزشکی و توانبخشی انتشارات تخصصی و کارگاه های آموزشی دارای امتیاز بازآموزی از همکاران ارجمند و دانشجویان محترم در آن حوزه جهت ارائه مقاله، شرکت در سمینار و کارگاه های جانبی، دعوت بعمل می‌آید . بی‌شک حضور شما موجب افزایش غنای علمی سمینار و تبادل دانش و مهارت های عملی برای کمک بیشتر و موثرتر به بیماران خواهد شد. مزید امتنان خواهد بود سمینار به نحو مقتضی در آن مجموعه اطلاع رسانی گردد. شایان ذکر است شرکت در سمینار دارای امتیاز بازآموزی برای متخصصین و کارشناسان رشته‌های حوزه توانبخشی و همچنین پزشکان و دیگر تخصص‌های پزشکی مرتبط می‌باشد.
1398/09/10
کارگاه دو روزه آموزشی مراقبت تکاملی نوزادان در جهت توانمندسازی پزشکان و پرستاران در مراقبت تکاملی نوزادان در ایرانشهر به کار خود پایان داد.
1397/02/30
جهش تولید
نظرسنجی
اساتید و اعضای هیئت علمی
دانشجویان
کارمندان
عموم مراجعین(شهروندان)
Powered by DorsaPortal